Add design


Filozofií Add designu je respektovat
historii, místo, architekturu. 


Využít potenciál místa a prostoru.


Specializuji se na návrhy interierů i kompletní stavební realizace.


„ Vidím barvy, tvary a možnosti. “ 


„ Věřím v otevřený design,
zónování, originalitu, harmonii,
krásu a domov. “ 
Petra Hladíková

interiérový designér a certifikovaný designér kuchyníPetra Hladíková 
Add design

Své nápady vtiskuji bytům, domům i komerčním prostorům.

Ráda vytvářím jedinečné, originální a harmonické interiéry, které obstojí ve zkoušce času a jsou v souladu s osobností a způsobem života klienta. 

Volba místa, kde žijeme, má velký vliv na naši pohodu a interiérový design v něm hraje významnou roli. 

Zahájila jsem kariéru interiérové designérky v devatenácti letech, kdy jsem byla pověřena přestavbou bytu přítele. Kamarádi a přátelé mě často žádali o radu a nápady, jak navrhnout uspořádání, změnu dispozice, vybavit a zařídit svoji nemovitost. Z mé záliby se postupem času stala krásná a kreativní práce.

Pracovala jsem ve vydavatelství Hachette Filipacchii 2000 pro tituly Elle, Marianne, Premiere, Maxim. Skvělou pracovní zkušeností byla pozice Account managera ve společnosti Atelier Spektrum, kde vznikaly outdoorové projekty a zároveň netradiční atelierové loftové byty, oceněné cenou Best Interior Design Czech Republic. Navrhování kuchyní jsem se věnovala pro společnost Oresi, kde jsem získala certifikát designera kuchyní. 

Zásadním bodem v profesním směřování bylo setkání s Janou Hradeckou, zakladatelkou a ředitelkou Interier design školy a Interier studia Intermezzo a velmi inspirativní osobností.

Značka Add design je propojena s Ad homes. Poradenská činnost v rámci realizace prodeje nebo koupě nemovitosti a navazujícím interiérovým designem, je skvělou cestou k zhodnocení vaší nemovitosti. Jako realitní makléř jsem navštívila přes 5000 nemovitostí a znám dobře realitní trh a nároky klientů na bydlení. Umím navrhnout řešení, které výrazně zvýší hodnotu nemovitosti.

Spolupracuji s projektanty, architekty a stavební firmou.

www.adhomes.cz


Jediný sen je silnější, než tisíce skutečností.

J.R.R.Tolkien