Add design

Filozofií Add designu je respektovat historii, místo a architekturu.Citlivě využít potenciál místa a prostoru.
 

Specializuji se na návrhy interiérů i kompletní stavební realizace.


„Vidím barvy, tvary a možnosti prostoru. “ 


„Věřím v design, zónování, originalitu, harmonii, krásu a domov. “ 


Petra Hladíková


interiérový designér 

certifikovaný designér kuchyní 

grafický designér


Petra Hladíková 
Add design

Své nápady vtiskuji bytům, domům i komerčním prostorům.

Ráda vytvářím jedinečné, originální a harmonické interiéry, které obstojí ve zkoušce času a jsou v souladu s osobností a způsobem života klienta. 

Volba místa, kde žijeme, má velký vliv na naši pohodu a interiérový design v něm hraje významnou roli. 

Zahájila jsem kariéru interiérové designérky v devatenácti letech, kdy jsem byla pověřena přestavbou bytu přítele. Kamarádi a přátelé mě často žádali o radu a nápady, jak navrhnout uspořádání, změnu dispozice, vybavit a zařídit svoji nemovitost. Z mé záliby se postupem času stala krásná a kreativní práce.

Pracovala jsem ve vydavatelství Hachette Filipacchii 2000 pro tituly Elle, Marianne, Premiere, Maxim. Skvělou pracovní zkušeností byla pozice Account managera ve společnosti Atelier Spektrum, kde vznikaly outdoorové projekty a zároveň netradiční atelierové loftové byty, oceněné cenou Best Interior Design Czech Republic. 

Navrhování kuchyní jsem se věnovala pro společnost Oresi, kde jsem získala certifikát designéra kuchyní. 

Zásadním bodem v profesním směřování bylo setkání s Janou Hradeckou, zakladatelkou a ředitelkou Interier design školy a Interier design studia Intermezzo a velmi inspirativní osobností.

Značka Add design je propojena s Ad homes. Poradenská činnost v rámci realizace prodeje nebo koupě nemovitosti a navazujícím interiérovým designem, je skvělou cestou k zhodnocení nemovitosti. Jako realitní makléř jsem navštívila přes 5000 nemovitostí a znám dobře realitní trh a nároky klientů na bydlení. Umím navrhnout řešení, které výrazně zvýší hodnotu nemovitosti.

Spolupracuji s projektanty, architekty a stavební firmou.


www.adhomes.cz


Jediný sen je silnější, než tisíce skutečností.

J.R.R.Tolkien